Осьовий вентилятор ВЕНТС ОВ 4Е 550

  • Артикул: Вентс ов 4е 550
  • Наявність: В наявності
    <
  • 13.955грн 


Опис Осьового вентилятора ВЕНТС ОВ 4Е 550/ VENT OV 4E 550

Інтернет-магазин вентиляції в Харкові *на всю продукцію вентс можливі знижки, уточнюйте по телефону ) , пропонує вам осьовий вентилятор Вентс ОВ 4Е 550 / VENT OV 4E 550 найчастіше використовується для витяжної вентиляції приміщень, коли до вентилятора не потрібне підключення повітроводів. (настінний монтаж вентиляторів). Вентилятори мають велику продуктивність при невеликих витратах на енергію, але мають невеликий натиск , якого недостатньо, щоб "продавити" великі довжини повітроводів та решіток. В окремих випадках до вентилятора можна приєднати невелику ділянку повітроводу . (Ділянка повинна відповідати діаметру 570мм, не зажати)

Вентилятор обладнаний монтажною пластиною  725х725 мм . Може переміщати повітря з температурою в діапазоні  від -30°С до +60°С( робоча стабільна температура вентилятора 25°С)  та максимальною продуктивністю  8800 м 3 /год.  Використовується однофазний двигун. Можливе регулювання продуктивності за допомогою регулятора швидкості (постачається окремо нашим магазином). Монтаж вентилятора здійснюється в проріз стіни діаметром мінімум  570 мм .

Технічні характеристики осьового вентилятора ВЕНТС ОВ 4Е 550

ПараметрВеличина
Напруга, В
230
Струм, А2.55
Частота струму, Гц50
Максимальна потужність, Вт
550
Продуктивність, м 3 /год
8800
Швидкість обертання, хв -1
1300
Рівень шуму з відривом 3 м, дБ(А)
70
Максимальна температура повітря, що переміщається,
-30...+60
вага, кг16.5
Захист, клас
IP24
Розмір патрубка, мм
550

Габаритні розміри ВЕНТС ОВ 4Е 550

Креслення вентилятора

РозміриDBB1dL
мм57072567511280

Діаграма  ВЕНТС ВВ 4Е 550

Графік продуктивності

Конструкція  ВЕНТС ВВ 4Е 550

Корпус та крильчатка вентилятора Вентс ОВ 4Е 550 виготовлені зі сталі з полімерним покриттям. Клемна коробка вентиляторів серій ВВ та ОВК має шнур для виносного підключення. Вентилятор серії ВКФ має зовнішню клемну коробку на корпусі вентилятора.

Двигун  ВЕНТС ОВ 4Е 550

Залежно від моделі використовуються дво- або чотириполюсні асинхронні двигуни в одно- або трифазному виконанні із зовнішнім ротором та оснащені вбудованим тепловим захистом з автоматичним перезапуском. Застосування двигунів підшипників кочення забезпечує великий термін експлуатації до (40 000 годин). Двигун у вентиляторі має клас захисту IP44.

Гарантія (прочитати перед покупкою)

На все обладнання  Вентс , куплене в нашому  інтернет-магазині "Світ Вентиляції" ,  поширюється заводська гарантія. У різних типів обладнання різний термін гарантії.

У разі появи порушень у роботі обладнання Вентс у період гарантійного терміну підприємство  ПрАТ "Вентс"  бере на себе зобов'язання щодо ремонту обладнання.

Виробник гарантує нормальну роботу наступного обладнання протягом наступного терміну:

  • Промислові вентилятори (крім серії ТТ) –  1 рік

Гарантія дійсна за наявності документа, що підтверджує покупку (товарний чек, видаткова накладна та ін.) та паспорти обладнання.  Гарантійний ремонт здійснює завод-виробник у сервісному центрі за наступною адресою: м. Боярка, вул. 40-річчя Жовтня, 36 . Якщо ви придбали обладнання у нас і у вас виникли питання щодо гарантійного ремонту, можете зв'язатися з нашими менеджерами та ми проконсультуємо вас про порядок дій. 067-37-63-430
Якщо документ, який підтверджує факт купівлі та реквізити продавця, загублений, то в цьому випадку гарантія починається з дати виробництва обладнання, зазначеної в паспорті обладнання. Тоді вам необхідно звернутися безпосередньо до сервісного центру за наступною адресою: м. Боярка, вул. 40-річчя Жовтня, 36 

Монтаж  ВЕНТС ВВ 4Е 550

Вентилятор встановлюється на поверхню стіни за допомогою квадратної (серія ВВ) або круглої (серія ОВК) пластини, що приєднує. Вентилятор серії ВКФ встановлюється на канал за допомогою сполучних фланців. Подача живлення на вентилятор здійснюється через виносну клемну коробку. Електричне підключення та встановлення повинні виконуватися згідно з інструкцією та електричною схемою, вказаною на клемній коробці.

Пример использования вентилятора

Пример использования вентилятора для вентиляции

Паспорт вентиляторы электрические осевые промышленные вентс

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший

Теги: Осьовий вентилятор ВЕНТС ОВ 4Е 550